PRACOWNICY

Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu jest jednostką pozawydziałową Uczelni i działa na podstawie §22. ust. l statutu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Nad wysokim poziomem merytorycznym wszystkich wydawanych przez nas książek i czasopism czuwają redaktor naczelny, członkowie rady programowej oraz recenzenci, natomiast o poziom edytorski i niską cenę dbają pracownicy Wydawnictwa.

Zapraszamy do współpracy

dr Ewa Chwałko

Kierownik Wydawnictwa
Ewa Chwałko, dr   |  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz Wydawnictwa
Mira Rzeźnik   |   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor
Magdalena Kozińska   |   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grafik komputerowy

Paweł Wójcik   |   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


eeeeeeeeee 

Wydawnictwo
Uniwersytetu Przyrodniczego
we Wrocławiu

ul. Sopocka 23, 50–344 Wrocław
tel./faks +48 71 328 12 77
e-mail: wydawnictwo@upwr.edu.pl

 

logouwp